“8×4” için 23 yorum

 1. Eve’den bayram indirimiyle tanesini 5¸70’den aldığım deodorant. Kendime ocean fresh anneme de inspire olanı aldım¸ kokuları gayet kalıcı ama ter kokusunu önlemiyor maalesef.Tanım: Pudrasız ve leke bırakmayan deodorant çeşidi.

 2. Soft kiss olanını kokusu için kullanıyorum. İçeriği¸ ylang ylang(wtf?)¸ bergamot¸ sümbül. Kokladığımda hangisinin kokusunu alıyorum bilemem ama güzel kokuyor. Diğerlerini de denedim fakat en kalıcı kokulusu soft kiss. 48 saat vaadine güvenerek alacak olan zaten almasın mümkün değil¸ pudrasız olduğu için terlemeyi de engellemiyor ama ter kokusunu engelliyor. Ben spora giderken sıkıyorum¸ böylelikle edp parfümünü boca edip gelenler gibi insanları rahatsız etmiyorum. Spor yaparken terleyeceğim çok net¸ engel olmasını istemediğim için pudralıya da gerek yok çok hafif ferah bir koku yeterli. Marketlerde ya da watsonsta 8¸25 gibi fiyatlara satılıyor. En ucuz hali 6¸90la gratislerde.

 3. Eğer aslan koç yay burçlarından biriyseniz kırmızı kutusu size tam uyacaktır.Onun dışında içinde aliminyum olmaması güzel tarafı.Hem parfüm hem deo güzel bi ürün.Fiyatı da çok uygun.

 4. Ben de Unity (Bergamot¸Beyaz Çay¸Misk) olanı var ve oldukça memnunum. Hafif ve temiz bir koku olduğunu düşünüyorum. Terleme ile ortaya kötü bir koku çıkmıyor ki ben genel kanın aksine bu seride dahil olmak üzere 8×4’ün terlemenin önüne geçme açısından başarılı olduğunu düşünüyorum. Daha önce Key to Love(Mandalina¸Şeftali¸Vanilya) olanıda kullandım çok güzel yoğun bir koku bu sebeple deodoranttan ziyade parfüm olsa daha iyi olurmuş sanki…

 5. hollywood ve modern charme’ı dönüşümlü olarak alıyorum. özellikle modern charme çook güzel kokuyor.terleyince falan da kötü bir koku ortaya çıkmıyor gayet memnunum.

 6. daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama 8×4 unity ile calvin klein one dupe. benim bayıldığım çok ferah unisex bir koku¸ tavsiye ederim.

 7. Unity roll on’dan kaç tane bitirdim hatırlamıyorum galiba. Hafif kokusu sayesinde tam bir gün kurtarıcısı. Başka markalara da ara ara şans veriyorum ama yine elim günün sonunda 8X4’e gidiyor. Gerçi son günlerde nivea’nin protect care deo’su biraz kalbimi çalmış olabilir ama 8X4’e veda konuşması yapmaya henüz hazır değilim.

 8. Şu an Ocean fresh olanını kullandığım marka.Kıyafetlerde leke yapmayan¸ama ter kokusunu önlemede de başarılı bulmadığım marka

 9. Deodorant kullanmaya başladığım ilk zamanlardan bugüne kadar severek kullandığım marka. Sayısız kokusunu kullandım ve hepsinden memnun kaldım. Markanın ambalajda yaptığı değişiklikle notaları da belirtmesi nota konusunda seçici insanlar için büyük yol gösterici. Şu anda pure isimli çeşidini kullanıyorum ve çok memnunum.

 10. bu sene kullanmaya başladığım ve çok memnun kaldığım marka. hem ter konusunda başarılı hem de parfüm gibi kullanılması çok iyi özellikle de ekonomik açıdan.

 11. Yazları yaseminlisini kullandım pudrasız bir deodorant olarak idare eder.Kokusu çok hoş ter kokusunu bastırıyor ama öyle 24 saat 48 saat falan değil.Koku için alıyorum desem yalan olmaz açıkçası benim kalbim pudralılardan yana.

 12. Hafif kokulu olanları mevcut. Bu yüzden tercih ediyorum. Pudralı olabları ise terlemeyi oldukça önlüyor. Fiyatı alınabilir olduğundan denemenizi tavsıye ediyorum cicişler.

 13. Dışı pembe ambalajli olan soft kiss versiyonunu kullanıyorum. İlk sıktıgımda tatli bi koku sonra daha bi limon kokusu gibi bi his veriyor. Pudrasiz oluşundan dolayı tercih etmiştim alirken… Pudralilar koltuk alti hariç pek kullanisli olmuyor malum¸ boynuma filan sıktıgımda izi belli oluyor. Bunda öyle bir sorun yok.

 14. Ocean Fresh olanını aldım kokusu Davıdoff Cool Water’a benziyor.Kokuları çok güzel ama maalesef çok kalıcı değiller. ter kokusunu da asla önlemiyor

 15. bir dönem kullandığım ilk kullandığımda da gayet memnun kaldığım üründür. ince yapısı nedeniyle hiçbir şekilde tabaka oluşturmuyor fakat biraz yoğun kullanınca birkaç saat sonra kabuklanma sorunu yarattı bende . daha sonraları değiştirdikleri ambalajdan mıdır bilmem çok sevemediğim deodorant oldu benim için. ilk defa kullanacaksanız mavilisi hem yaz aylarına uygun hemde çok güzel kokuyor tavsiye edilirrr

 16. harika kokulara sahip deodoranttır kendileri. Lakin benim gibi astım hastasıysanız işiniz zordur. nefes darlığına sebebiyet verebilir. dikkatli olunmalıdır.

 17. bir deodorantın tüm kokuları mı güzel olur.. kalıcı olduklarını düşünüyorum vazgeçilmezlerim arasındadır. Alın aldırın cicişler.

 18. benim gibi düsünen var mı bilmem ama 90lar doğumluların ortaokul hayatlarında ilk kullandığı markadır diye düsünüyorum.sahsen beni ortaokula götürüyor bu marka.tanım: kötü kokuları arındırdığı gibi anıları da canlandırabilen deodorant markası.

 19. Soft kiss olanını dün aldım. Aşırı terlerim¸ kokuyu gerçekten önlüyor hoş da bir kokusu var parfüm gibi çok kalıcı ara ara burnuma geliyor. Sabah odada sıkınca bi tıkandım nefes alamadım onu da ekleyeyim.

 20. Unisex üretim unity’nin kokusu dillere destan¸ kalıcılığı çok iyi.Keşke parfümü çıksa deyip firmaya mail atmışlığım var.

 21. Bu yaz modern charme ı kullandım ve kendisinden gayet memnun kaldım. Kalıcılığı fena değildi gün içinde bir kez daha kullanmam gerekebiliyordu. ama verdiği serinlik hissi süper ve diğer deodorantlar gibi terleyince saçma sapan kokular oluşturmuyor¸aynı kokuyu alıyorsunuz. Benim bir deodoranttan beklentilerimi fazlasıyla karşıladı diyebilirim.

Siz ne düşünüyorsunuz?